درباره شرکت

شما به آن چیزی می رسید که به آن باور دارید. جایگاهی که امروز دارید،
ریشه در باوری دارد که داشته اید.

نه من و نه تو، هیچ‌کدام در مرتبه‌ای نیستیم که بتوانیم

دنیا را ازآن خود کنیم ولی همچنان پیشتازیم.


شرکت توسعه مجازی سریر، بزرگترین شرکت فارسی زبان در زمینه خدمات طراحی و توسعه وب سایت در سطح جهان می باشد. این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و با استفاده از متخصصین حرفه ای ایران (که مجموعه ای از بهترین متخصصین در رشته خود را تشکیل می دهند ) هدف اصلی را ارائه بهترین کیفیت کاری و با کمترین هزینه ممکن به فارسی زبانان در سراسر دنیا قرار داده است و خوشبختانه تا کنون توانسته است به این هدف دست یابد.
همانطور که در بالا بیان شد، هدف اصلی ما ارائه بهترین کیفیت کاری در شرکت می باشد. مدیریت شرکت سرکار خانم مهندس سلیمانی با مدرک عالی برنامه نویسی برای دستیابی به این هدف و دسترسی به جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، تیم برنامه نویسی و طراحی خود را تأسیس کردیم. تیم پشتیبانی و بازاریابی شرکت نیز به علت اینکه اکثریت مشتریان در ایران می باشند، اما تعدادی از فارسی زبانان خارج از ایران نیز از دوستان و مشتریان سریر هستند.
تیم مدیریتی شرکت با ایجاد ارتباطی هماهنگ بین این دو گروه کاری قدرتمند خود، توانسته است خدمات را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شرکت توسعه مجازی سریر تمام سعی خود را برای ارتقاع تجارت الکترونیک و توسعه اینترنت در بین شرکت های فارسی زبان انجام می دهد و با انجام این کار می خواهد سهمی در بهبود اقتصاد جامعه ایرانیان ایفا کند. برای دستیابی به این هدف، شرکت سعی نموده است هزینه های جاری خود را بسیار کاهش دهد تا بتواند با هزینه بسیار اندک خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد.
 

برنامه ریزی و استراتژی

توسعه و طراحی

تست و بارگذاری


پروژه های طراحی سایت شرکت سریر در یک فرآیند از پیش تعیین شده و در سه مرحله به صورت بالا انجام میگیرد. سیاست شرکت برای هر پروژه دقیقاً مطابق مراحل بالا می باشد و برای همه پروژه ها انجام می شود.
استفاده از تکنولوژی روز دنیا, پشتیبانی کامل و تمام وقت
Call Now Buttonتماس با دفتر ترکیه